HAKKIMIZDA

Gaziantep’te 2004 yılında kurulan sektörünün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Küçük veya büyük her türlü tıkanıklığın, tesisatlar ve yapılar için yarattığı sorunları çözmek konusunda uzman olan firmamızın ikinci kuşak yönetimi, kalite anlayışından ve iş disiplininden taviz vermeden çalışmaktadır.

Yılların deneyimi ve çalışmaları ile edinilen tecrübeleri, son teknoloji ürünü, gelişmiş özel makine departmanı ile destekleyen Gaziantep’te konusunda uzman bir şirket olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

GaziantepSu kaçaklarının tespiti, Gaziantep tuvalet tıkanıklıklarının açılması, Gaziantep kanal açma, Gaziantep kanal görüntüleme, kalorifer peteklerinin temizliği, kanal temizleme, kanal görüntüleme, son model cihazlar ile kırmadan kaçak su tespit etme, vidanjör hizmeti, vidanjör ile tıkanıklık açma, baca temizliği ve bakımı, vidanjör kiralama  ve her türlü su tesisatı döşeme işleri için, Türkiye’nin her yerine hizmet götürmektedir.

Klasik tesisatçılık anlayışını tamemen değiştirerek, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma anlayışıyla çalışan, hizmet kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve kalitesini en iyi hale getirmek için, yurt dışından getirdiği özel robotlar ile kırmadan, en düşük maliyetlerle hizmet vermektedir. Kendi özel araçları ile hizmet veren siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini alabilmek için büyük titizlilikle işini yapmaktadır.

Tesisatların yapıların can damarları olduğunu bilir. Bu damarlarda oluşacak her türlü tıkanıklığın ciddi sorunlar oluşturduğunun bilinciyle işinde en profesyonel yaklaşımları sergiler.

Türkiye’nin her yerinde, her zaman ve karşılaştığınız her türlü tıkanıklıkta yanınızdadır.