GAZİANTEP KANAL TEMİZLEME

 

IMG_2477 (Copy)

Baca ve yağlı kanal sistemlerinin düzenli bir şekilde temizliğinin yaptırılması hayati önem taşımaktadır. Kanal Temizleme işiniz, firmamız dahilinde de yapılan bu çalışmalar özen ve disiplin gerektiğinden ciddi bir şekilde çalışılmakta ve periyodik uygulamaya tabi tutulmaktadır. Baca temizliği uygulanan fosil yakıta göre değişim göstermekte, ona göre program ayarlanmaktadır.

Bacada oluşan yağ ve kurumlar ateşi tetikleyen maddeler olarak görünmektedir. İyi temizlenmediği takdirde yangına sebebiyet vermesi muhtemel olaylar arasında yer alır. Dikkatsiz firma çalışanları tarafından göz ardı edilen kanal temizleme işlemi kötü sonuçların eşini getirmektedir. Son günlerde ihlal edilen kontroller, yetersiz denetlemelerden dolayı hayatlarını kaybeden bir çok vatandaşımız oldu.Baca temizliği, uzman ve işinde profesyonel ekiplerimizin çalıştığı, hayat güvencesi kapsamını müşterilerine sunan ekibimiz işlerini bu şekilde yürütmektedir. İşinde uzman olmayan kişiler tarafından denetlenen ve uygun olduğu söylenen kişiler hayatınıza kast ettiklerini unutmayın.

IMG_2478 (Copy)

Yeterli alt yapısı olmayan yerlerde bulunan ve pis atıkların her hangi bir kanalizasyona bağlanmadığı yerlerde fosseptik adı verilen çukurluk bulunur. Bu çukurluk zamanla boşaltılması gerekir. Bu durumlarda kuyu temizliği işini bilen bir personel tarafından yapılabilir veya uzman personeller tarafından atık sularınızın kanalizasyona bağlanma işlemi gerçekleştirilir. Aksı takdirde önemsenmeyen fosseptik kuyu temizliği tuvaletlerden gelen dışkı atıkları durumunda sağlığınızı önemli derecede tehdit edebilir. Gerekli zamanda mutlaka temizlenmesi gereken fosseptik kuyu temizliği mutlaka yapılmalı sağlık tehlikeye atılmamalıdır. Bunun yanı sıra Gaziantep kanal temizleme Anketem firması olarak fosseptik kuyu temizliği, kanal yıkama, kanalizasyon temizleme işlemlerini de uzman personeller ve teknolojinin son aletleri ile gerekli işlemleri kısa sürede yapabilmektedir.  Firmamızın şirketi Ankara’da bulunup tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Bu temiz ve güvenilir hizmetten yararlanmak işinizi garanti altına almak istiyorsanız numaralarımızdan bizlere ulaşıp teknik destek alabilirisiniz. Kanal temizle işiniz için bizimle irtibata geçmeden bilgi almadan işlemlerinizi başlatmayınız.