Gaziantep Vidanjör Nedir

Eviniz de, iş yerinizde veya fabrika atıklarının bulunduğu yaşam yerlerinde sıkça rastlanan evsel, endüstri ve yağ atıklarınızdan kurtulmanız artık Ağ Servis ile çok daha hızlı ve rahat olacak. Özel vidanjör sistemlerinin üstünde bulunan güçlü vakum çekicileri ile atık suları içinde bulunan, boruları tıkayacak nitelikteki maddeleri zahmetsiz ve hızlı bir biçimde tankerlere aktaran ve borularınızın nefes almasını sağlayan bu hizmet kapsamında daha rahat yaşam ve konforlu bir hayat sürebilirsiniz.

Vidanjör hizmetleri kapsamında yapılan çalışmalar bir hayli fazladır. Atıkları taşımacılıkla görevlendirilen araç birçok işi başına getirebilir. Hayati durumlarda imdadınıza koşacak, hızlı ve etkili vakumlu vidanjör adı verilen bu araç kanal açma ve temizlik, teknik temizlik, atık su çekimi, kanal görüntüleme, alt yapı temizliği, kanalizasyon temizleme, alan yıkama, arıtma tesis temizliği, evsel çöp nakliyatı, endüstriyel atıkların taşınması gibi pek çok alanda önemli rol almaktadır. Bu büyük hizmetlere yardımcı olan vidanjör vakumlu sistemlerimiz genel olarak evsel atık maddelerinin, endüstride kullanılan atık suların, yağmur sularının oluşturduğu boşaltılması, çamurlu yapıdaki araçların temizlenmesi gibi hizmetlerde başlıca görev almaktadır.

Yurt içinde her yere hizmet veren Ağ Servis bu aşamada da ülkemizin her yerine kiralık vidanjör hizmeti vermektedir. Verilen kiralama dahilinde içerinde kiralanma saati ve gününe göre yakıt deposunun dolması veya dolmaması arz edilebilmektedir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız ve işlerinde profesyonel kadromuz ile evsel atık, su ve yağ kuyularında birikmiş atık çekimi, fabrika atıkları, fosseptik atık çekimi kanal ve kanalizasyon hizmetleri vidanjör ile sağlanabilmektedir.

Bu sorunları yaşıyor, gün boyu can sıkıntısından, aklınızı nasıl olacak babına yoruyorsanız, bizleri elinizin altındaki telefonlar ile arayarak oturduğunuz yerden tek bir tuşlama ile basit ve bir o kadar etkili vidanjör hizmetlerinden kolayca yararlanabilir ve akıl yormanızı ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede gününüzün böyle kötü ve saçma bir şekilde bölünmesine izin vermemiş olur ve rahatlıkla kafanızda oluşan bu sorunu silip atabilirsiniz.

Kiralama işleminde atık su ve yağmur altyapı boru sistemlerinin temizliği, kanalizasyon sularının ve dış ızgara sistemlerinin temizlenmesine ve gerekirse yapılandırılmasına hizmet içeriklidir. Bunun yanı sıra, sanayi ve çevre bölgelerinde, şantiye alanlarında, tünel ve köprü yapı alanlarında, fabrika işlem öncesi atık madde alan temizliği, borulardaki veya hatlardaki tıkanıklıkların giderilmesi ve bakımının yapılması hizmetlerini kapsar.

Yaptığımız kiralama işleminde müşterilerin güvenini kazanmak ve firmalar arasında en iyi yere sahip olmak adına yapılan ihale işlemleri vidanjör kiralama durumlarında yer almaktadır. Ağ Servis hizmet kapsamında vidanjör kiralama işlemlerinin de bulundurduğu bu proje kapsamında dev firmalar arasına adımızı yazdırmaktan çekinmiyoruz.

İnsanların güvenini kazanmak, onları bir şeylere inandırmak zordur. İnsanların böyle kapsamlı ve ilgili bir hizmete karşı firmamızın kabul olarak görülmesi bizi şaşırtmamış ve şımartmamıştır. Tamda bu noktada insanların güvenini kazanmış, her zaman müşteri memnuniyetini ön gören yapı ve kuruluşumuz sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktadır.

Ankakem firma misyonumuz her zaman bu yönde olacak ve bu yönde hizmetlerine devam edecektir. Vizyonumuzu her zaman en ileride tutmak bu konuda hedeflerimize ulaşıp, insanlarımıza daha kapsamlı ve daha iyi hizmetler sunabilmek açısından önemlidir. Bu nedenle durmaksızın çalışan firma çalışanlarımız, bilinçli ve düzenli alt yapılanmayı amaçlıyor.